top of page

KLİNİK MUAYENE

Caddebostan Veteriner Kliniği olarak, tüylü dostlarımızın her türlü sağlık sorunlarına hızlı ve doğru teşhis koyarak, doğru tedavi süreçleri belirlemeyi ana amaç olarak belirlemekteyiz.

 

Evcil hayvanların hastalıkların tespit edilmesi, bulguların değerlendirilmesi, hastalığın altında yatan nedenlerin ortaya çıkarılması ve tedavi süreçlerinin organize edilmesinde klinik muayenenin önemi çok büyüktür.

 

Hastalıkların teşhisine yönelik yapılan klinik muayene, patili dostlarımızın dış görünüşü, çevreye ilgisi, davranışları, patolojik olguları değerlendirilmesi gibi dış muayene tekniklerinin yanı sıra, röntgen ve ultrason gibi görüntüleme cihazlarından da destek alınarak alanında uzman veteriner hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Caddebostan Veteriner Polikliniği olarak uzman veteriner hekim ve sağlık kadromuz ve son teknoloji modern tıbbi cihazlarımızla, patili dostlarımızın klinik muayenelerinin hızlı, doğru ve güvenilir bir şekilde yapılmasını sağlamaktayız.

Kliniğimizin muayene odaları başta olmak üzere tüm çok ciddi sterilizasyon protokolleriyle her hastamızın ardandan temizlenmekte ve steril hale getirilmektedir.

 

Hastalarımızın teşhis ve tedavisinde kullanılan tıbbi cihazlarımız da her muayene sonrasında aynı titizlikle sterilizasyondan geçirilmekte ve patili dostlarımızın sağlığı hiçbir şekilde riske edilmemektedir.

 

Klinik muayene sonrasında belirlenen tedavi süreçlerinin hızlı ve etkin bir şekilde yapıldığı kliniğimizde, hastalarımız hızlı bir şekilde sağlığına kavuşarak taburcu edilmekte, yatarak tedavi edilmesi gereken hastalarımız ise 7/24 takip esasına göre misafir edilmektedir.

bottom of page