top of page

GENEL YOĞUN BAKIM

Veteriner tıbbında, sürekli gözetim gerektiren kritik seviyede sağlık sorunlarının tedavi aşamalarında yoğun bakım servisimiz hizmet vermektedir.

 

Üç yoğun bakım ünitemiz, uzman sağlık personelimiz ile 7/24 esasına göre yoğun bakım hizmeti veren kliniğimizde, hastalarımızın sağlık durumu anlık olarak takip edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır.

 

Yoğun bakım kabinlerimizde müşahade altında tutulan patili dostlarımızın tedavisinin her aşaması sorumlu veteriner hekimlerimiz tarafından kayıt altına alınıp raporlanmakta ve uzman veteriner hekimlerden oluşan klinik heyetimiz tarafından her gün takip edilmektedir.

 

Yoğun bakım ünitemizde hastalarımız bulaşıcı hastalıklar, ameliyat ve operasyon sonrası kendi sağlıkları ve kliniğimizde tedavi gören diğer yavrularımızın sağlığını korumak amacıyla misafir edilmektedir.

 

Patili yavrularımızın sağlık durumlarına göre uyarlanabilen yoğun bakım kabinlerimizde, kabin içi oksijen dengesi, kabin içi ısısı ve neminin dengelenmesi, zaman ayarlı serim infüzyon işlemi,   EKG monitörizasyonları uzman veteriner hekimlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

bottom of page