top of page

Hakkımızda 

Caddebostan Veteriner Polikliniği olarak "önceliğimiz evcil hayvanlardır" temel bakış açısı ile Haziran 2020'de kapılarımızı açtık. 
Veteriner Hekim Hasan AKIN ve Veteriner Hekim Bahar GÜN AKIN  tarafından hayata geçirilen polikliniğimiz, alanında uzman ve yetkin kadrosunun yanı sıra üst düzey teknik olanakları ile hayvan dostlarımızın sağlık sorunlarını multidisipliner bir yaklaşımla tedavi etmektedir. 

Veteriner Polikliniğimizde kurucularımız Hasan AKIN ve Bahar GÜN AKIN'ın saha tecrübesini akademik ve bilimsel bakış açısı ile destekleyen tedavi anlayışları sayesinde, patili dostlarımızın en zorlu hastalıkları dahi başarı ve güvenle tedavi edilmektedir.

Sürekli gelişen veteriner tıbbını yakından takip eden ve sürekli kendini geliştiren ekibimiz ile hayvan dostlarımıza kaliteli veterinerlik ve bakım hizmeti sunmaktayız. 
Uzman hekim ve sağlık kadromuz veterinerliği, hayvan sevgisini öne alan yaklaşımla gerçekleştirmektedir. Veterinerlik hizmetlerinde kısa sürede elde ettiğimiz takdir ve başarının ardında da, hayvan sevgisini önceleyen ve işini sevgiyle yapan kurum kültürümüz yatmaktadır. 
Genç ama bir o kadar da dinamik bir klinik olarak, kamu kurumları ve meslek örgütlerinin yanı sıra, sivil toplum örgütleri  ile kardeş kliniklerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleri ile patili dostlarımıza sosyal alanda da destek vermekteyiz. Sosyal medya ve geleneksel medya kuruluşları aracılığıyla yaptığımız bilgilendirme çalışmaları ile hayvan hastalıkları, tedavileri ve koruyucu hekimlik gibi pek çok alanda toplumsal bilinçlenmeye katkı sunmaktayız. 
Acil Servis, Koruyucu Hekimlik, Kardiyoloji, Doğum ve Jinekoloji, İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım, Klinik Muayene, Eczane, Ağız ve Diş Hastalıkları, Laboratuvar Hizmetleri, Radyoloji ve Pet Bakım hizmeti olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan Caddebostan Veteriner Kliniği olarak her hayvana değer veriyor ve her cinsten evcil hayvan için geniş bir hizmet yelpazesi sağlıyoruz. 
Özverili ve deneyimli kadromuzla evcil hayvanınızı ailemizin bir parçası yapmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

iletişim

(0216) 368 68 86

bottom of page