top of page

ACİL SERVİS

Hayatımıza renk ve mutluluk katan patili dostlarımızın meraklı ve hareketli karakterleri kimi durumlarda, olumsuz tecrübeler yaşamalarına ve yaralanmalarına sebep olmaktadır. 

   

Bu gibi acil tıbbi yardım gerektiren hastalarımıza hizmet vermek adına faaliyet gösteren Acil Servis birimimizdir, 7/24 esasına göre hasta kabul etmektedir.

 

Gündüz ve gece hastalarımıza hizmet veren veteriner hekimlerimiz ve sağlık personelimiz tarafından desteklenen birimimiz, modern teknolojiye sahip tıbbi cihazlarımızla, nitelikli tedaviyi en kısa sürede hastalarımıza sunmaktadır.

 

Sağlık hizmetinin yanı sıra akademik çalışmalarla da sürekli kendini yenileyen sağlık personelimiz, modern veteriner tıbbının gereklerine hakim bir yaklaşımla müdahalelerini gerçekleştirmektedir.

 

Polikliniğimize gelen hastalarımız, ön tanı, kan tahlili ve gerekmesi durumunda ileri teknoloji görüntüleme yöntemleriyle yapılan teşhisin ardından doğru ve zamanında müdahale ile tedavi edilmektedir.

 

Acil Servis birimimizde röntgen, ultrason, kan tahlili, cerrahi müdahale, entübasyon gibi pek çok alanda hızlı ve etkin tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

 

Acil servis birimimizde, monitörizasyon, acil cerrahi, entübasyon, kan tahlili, kan nakli, kardiyolojik acil müdahale, acil yoğun bakım, torokosentez, abdaminosentez, sistosentez gibi pek çok tedavi yöntemi uygulanmaktadır.

bottom of page