top of page

GENEL CERRAHİ

Patili dostlarımızın doğaları gereği çok hareketli ve meraklı olmaları kimi zaman istenmeyen kazalara ve yaralanmalara zarar vermektedir.

 

Veteriner tıbbında Genel Cerrahi, ilaç ya da başka yöntemlerle tedavisi mümkün olmayan yaralanmalar, anatomik bozukluklar ve önleyici tedavi yöntemleri (kısırlaştırma vb) gibi durumlarda devreye girer.

 

Bilgi ve becerinin bir arada bulunması gereken Genel Cerrahi’de tedavi ve operasyonlarımız, kurucu Veteriner Hekimlerimizden Bahar Gün Akın ve Hasan Akın’ın öncülüğünde, uzman sağlık kadromuz ve modern tıbbi cihazlarımızın desteği ile gerçekleştirilmektedir.

 

Cerrahi alandaki tecrübesini akademik çalışmalarla zenginleştiren ve zinde tutan  veteriner hekim kadromuz, modern teknolojiye sahip tıbbi cihazlarımız ve sağlık personelimizin özverili çalışmaları ile başarılı tedavi süreçlerine imza atmaktadır.

 

Cerrahi operasyonlarda bir diğer önemli konu ise sterilizasyon protokolleridir.

 

Cerrahi operasyonun yapılacağı ameliyathanenin steril olması operasyon sırasında ve sonrasında oluşabilecek komplikasyonları minimize edecektir.

 

Caddebostan Veteriner Kliniği olarak cerrahi operasyonların yapılacağı ameliyathanemizin sterilizasyonu ve anestezi uygulamaları hassas protokollerle sağlanmaktadır.

 

Hiçbir şart altında ödün verilmeden uygulanan sterilizasyon protokolleri ile tüm cerrahi operasyonlarımız başarı ile gerçekleştirilebilmektedir.

 

Evcil hayvanlarınızın cerrahi müdahale ile çözülmesi gereken rahatsızlıkları, kliniğimizde uzman ellerden çıkan ince dokunuşlarla tedavi edilmektedir.

 

Hiçbir patili çocuğumuzun cerrahi müdahaleye ihtiyaç duymamasını dileyerek, ihtiyaç halinde cerrahi müdahale için evcil hayvanlarınızı bize emanet edebileceğinizi belirtmek isteriz.

bottom of page